KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
  • ABOUT
  • LINKS
  • CREDITS

prva in edina slovenska skupnost, ki združuje ljubitelje RPG pisanja. forum je namenjen tako ustvarjalcem RPG forumov kot tudi uporabnikom, ki lahko na forumu dobijo nove ideje in pomoč pri pisanju. poleg oglaševanja in promoviranja RPG forumov dobite pri nas tudi ogromno grafike in novih virov pri ustvarjanu foruma ali likov na njih. prav tako se lahko udeležite raznih tekmovanj in debat, na forumu si lahko dobite pomoč pri ustvarjanju lastnega foruma ali pa glasujete za svoj favorit v bitki za naj RPG forum določenega meseca. tudi če je poteklo že veliko časa od vašega zadnjega RPG prispevka, ste vabljeni da se pridružite številnim navdušencem takega pisanja, obujanju spominov in morebitnim srečanjem v živo!

all credits for the skin, codes and graphics used on picture to burn go to temptation and reckless of PTB. stealing any of it is against the forum policy and it would really be appreciated if you didn't do that, otherwise we'll have to do something about it. so just ask us before taking it, because it's the right thing to do.



cbox















temptation
administrator










reckless
administrator





spotlight
izbran je bil naj forum meseca julija. tokrat je zmagal forum all these little earthquakes, ki ga dobite na TEM LINKU. čestitke! odprto je že novo tekmovanje, z novimi forumi.

Share
 

 (vprašanja)

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo

temptation
temptation
PTB legend
Female
Aries Buffalo
Število prispevkov : 3119
Age : 27
Kraj : santa monica
Reputation : 74
Točke zvestobe : 1302

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: (vprašanja)   (vprašanja) EmptySob Mar 03, 2012 10:35 am

Prostor za vaša vprašanja, ki se tičejo foruma na splošno. Za vsa ostala vprašanja, ki se zadevajo ostalih podrobnosti, dobite temo z vprašanji v vsakem podforumu posebej. (Kot je tema z grafiko ali pomoč pri postavljanju foruma).
Nazaj na vrh Go down

rubí
rubí
PTb elite
Female
Število prispevkov : 174
Reputation : 34
Točke zvestobe : 282

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyČet Jul 19, 2012 1:28 pm

    nisem vedla kam naj umestim to - a shrani.si in slike naložene na njem samo meni niso vidne? ker namreč na nobenem forumu, kjer so slike naložene tam, ne vidim nič and it freakin sucks. vem da shrani.si včasih malo zablokira, ampak nikoli nisem prepričana da ni to samo moj pc c:
Nazaj na vrh Go down

temptation
temptation
PTB legend
Female
Aries Buffalo
Število prispevkov : 3119
Age : 27
Kraj : santa monica
Reputation : 74
Točke zvestobe : 1302

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyČet Jul 19, 2012 1:57 pm

hmm, not sure, jz vidim vse slike s shrani.si ^^
Nazaj na vrh Go down

missSunshine.*
missSunshine.*
PTB veteran
Female
Libra Rooster
Število prispevkov : 281
Age : 30
Kraj : over the rainbow
Reputation : 26
Točke zvestobe : 155

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyČet Jul 19, 2012 3:37 pm

    jst tud vidim vse. (: tko da ja, mogoč je v čem drugem problem. kater brskalnik pa uporabljaš? (:
Nazaj na vrh Go down

petrichor
petrichor
PTB veteran
Female
Pisces Cat
Število prispevkov : 333
Age : 25
Kraj : istanbul
Reputation : 31
Točke zvestobe : 100

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyČet Jul 19, 2012 3:38 pm

    zdej tudi meni niso več, tudi na drugih forumih -.- what the heck is going on? prej mi še nikoli ni v tko velkem obsegu blokiral slike oziroma mi jih ne pokazal... mam chrome.
Nazaj na vrh Go down

missSunshine.*
missSunshine.*
PTB veteran
Female
Libra Rooster
Število prispevkov : 281
Age : 30
Kraj : over the rainbow
Reputation : 26
Točke zvestobe : 155

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyČet Jul 19, 2012 3:42 pm

    ja, pol pa predlagam mozilla firefox. chuckle jst namreč to uporabljam, pa vse čist normalno dela. (:
Nazaj na vrh Go down

layla
layla
PTB senior
Female
Število prispevkov : 130
Reputation : 17
Točke zvestobe : 99

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyČet Jul 19, 2012 3:50 pm

tudi jaz uporabljam chrome in nimam težav (:
Nazaj na vrh Go down

petrichor
petrichor
PTB veteran
Female
Pisces Cat
Število prispevkov : 333
Age : 25
Kraj : istanbul
Reputation : 31
Točke zvestobe : 100

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyČet Jul 19, 2012 3:59 pm

    okej, zdej mi vse dela... sam prej mi je pa res redkokero sliko pokazal. drgač pa mi na kompu ne uporabljamo mozille, ker fuuul počas dela, tko da mamo raje chrome^^
Nazaj na vrh Go down

SnakeInTheBushes
SnakeInTheBushes
PTb elite
Male
Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 207
Age : 26
Kraj : I'm in your hand and In your pocket
Reputation : 12
Točke zvestobe : 222

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyČet Jul 19, 2012 4:01 pm

meni tudi na chromu dela super, tu in tam kakšen broken link, but that's it...
Nazaj na vrh Go down

missSunshine.*
missSunshine.*
PTB veteran
Female
Libra Rooster
Število prispevkov : 281
Age : 30
Kraj : over the rainbow
Reputation : 26
Točke zvestobe : 155

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyČet Jul 19, 2012 4:04 pm

    well, okay, my bad then. chuckle jst sm še vedno za foxico, nekak mi je ljubša pa mi čist normalno & dovolj hitro dela. XDD buut yes, ne vem, kaj bi sicer lahko bilo.
Nazaj na vrh Go down

layla
layla
PTB senior
Female
Število prispevkov : 130
Reputation : 17
Točke zvestobe : 99

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyPet Jul 20, 2012 8:42 am

hello,

mene samo zanima par stvari v zvezi s tem našim super forumskim tekmovanjem. prvo imam en predlog/prošnjo, ki bi bila res super zadeva, če bi jo uresničili in sicer me zanima, če bi se lahko naredili podforumi za vse skupine ampak pač, da bi vsaka skupina videla le svojega, vem, da je s tem kar nekaj dela, ampak bi nam bilo v veliko pomoč pri dogovarjanju.

potem me pa še zanima ali velja objavlati izdelke, ki niso naša last, mislim, a to šteje za točke.. kot npr. v tej temi PSD effects

Nazaj na vrh Go down

mandie !?
mandie !?
PTB senior
Število prispevkov : 121
Reputation : 19
Točke zvestobe : 71

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyPet Jul 20, 2012 8:46 am

s tem predlogom se noro strinjam, ker se pač lažje lahko dogovarjamo kot pa po zs-jih.

glede teh psd-jev in tega pa ni možno, sem že probala pa je insomnia rekla, da se ne štejejo točke, če objaviš psd ali karkoli drugega iz interneta. (:
Nazaj na vrh Go down

temptation
temptation
PTB legend
Female
Aries Buffalo
Število prispevkov : 3119
Age : 27
Kraj : santa monica
Reputation : 74
Točke zvestobe : 1302

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyPet Jul 20, 2012 10:48 am

sem dobila že nekaj prošenj glede odprtja teh forumov, tako da dobite to v roku nekaj minut. ^^

in seveda da se k tekmovanju ne šteje nič, kar ni delo vaših rok. ne bi bilo fer, če dobita isto število točk nekdo, ki se je sam potrudil in ustvaril nekaj in nekdo, ki je samo kopiral, right? to je tekmovanje vašega znanja in ne vaše sposobnosti kopiranja Wink
Nazaj na vrh Go down

layla
layla
PTB senior
Female
Število prispevkov : 130
Reputation : 17
Točke zvestobe : 99

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyPet Jul 20, 2012 10:51 am

hvala smitten
Nazaj na vrh Go down

SnakeInTheBushes
SnakeInTheBushes
PTb elite
Male
Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 207
Age : 26
Kraj : I'm in your hand and In your pocket
Reputation : 12
Točke zvestobe : 222

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyPet Jul 20, 2012 10:53 am

Just to clarify - Za svojo cannon listo sem uporabil slikice iz podforuma grafika za like. Večina slikic je delo persuasion, mislim pa da sem jih nekaj uporabil tudi od Insomnie (in mogoče drugih.) Če komu ne paše uporaba njihovih slik naj mi pošlje PM, da spremenim slikico Very Happy

@Insomnia: Mučos Gracjas Very Happy
Nazaj na vrh Go down

temptation
temptation
PTB legend
Female
Aries Buffalo
Število prispevkov : 3119
Age : 27
Kraj : santa monica
Reputation : 74
Točke zvestobe : 1302

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyPet Jul 20, 2012 11:05 am

sej glede na to, da je glavni point canon liste sami opisi likov itd., mislim da tuja grafika tukaj ne bi smela biti problem. (: je pa vseeno lepo in kulturno, da če uporabite grafiko nekoga iz foruma da ali 1.) napišete to pod credits (kar je še najbolje) ali pa da jih o tem predčasno vprašate preko ZS. ^^ tudi tujo grafiko se seveda kreditira, ampak to je še toliko bolj nujno, če se uporabi grafiko koga iz tega foruma, da ni presenečen, ko vidi svoje delo drugje Wink
Nazaj na vrh Go down

SnakeInTheBushes
SnakeInTheBushes
PTb elite
Male
Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 207
Age : 26
Kraj : I'm in your hand and In your pocket
Reputation : 12
Točke zvestobe : 222

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyPet Jul 20, 2012 11:13 am

persuasion sem obvestil po ZS, za druge pa se iskreno ne spomnim, če sem uporabil njihove slikice. Zagotovo je notri vsaj ena od Insomnie, torej je to moje formalno obvestilo Very Happy
Nazaj na vrh Go down

Leassi
Leassi
PTB active
Female
Aries Pig
Število prispevkov : 112
Age : 29
Reputation : 11
Točke zvestobe : 33

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptySob Jan 12, 2013 6:02 pm

Hej, mene pa zanima, kam je šel gumbek Začni slediti novim sporočilom na to temo? Glede na to, da se mi ne da čekirat foruma vsak dan, je res super, da mi vse, kar želim videt, prileti na mejl, ampak zdi se mi da je to kr zbežalo!

Pa še nekaj, RPG Forest je spet med živimi in zanima me, če bi se dalo prestaviti oglas nazaj med predstavitve forumov.

Hvala! Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.org

temptation
temptation
PTB legend
Female
Aries Buffalo
Število prispevkov : 3119
Age : 27
Kraj : santa monica
Reputation : 74
Točke zvestobe : 1302

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptySob Jan 12, 2013 6:50 pm

uff, nimam ideje. mogoče je kaj podobnega če klikneš add to your favourites. (potem ko klikneš na actions na vrhu kjer ti šteje strani?). poskusi če je tole mogoče isto, res ne vem kam je izginil tisti link glede sledenja.

je že premaknjen. Wink
Nazaj na vrh Go down

rosemary
rosemary
PTB expert
Female
Cancer Rooster
Število prispevkov : 452
Age : 30
Reputation : 38
Točke zvestobe : 235

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptySob Jan 12, 2013 7:18 pm

    Leassi, ko odgovarjaš na temo (ne pri quick reply, temveč ko klikneš gumbek 'odgovori'), imaš pod sporočilom, ki ga sestavljaš, pri sekciji 'možnosti' nazadnje okvirček, kjer piše obvesti me, ko bo prispelo novo sporočilo. mislim, da bi to moralo biti to, ane?
Nazaj na vrh Go down
http://tragedystrikesagain.tumblr.com/

Leassi
Leassi
PTB active
Female
Aries Pig
Število prispevkov : 112
Age : 29
Reputation : 11
Točke zvestobe : 33

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptySob Jan 12, 2013 9:16 pm

@insomnia: Ne, to ni to, sem že preverila to možnost. Za 'Favourites' in 'Watched topics' imaš v profilu dva različna seznama. Sicer pa hvala za premik.^^

@rosemary: Ja, tako gre, saj to mi naredi že avtomatično, ko odgovorim na kakšno temo. Ampak jaz bi 'sledila' tudi kakšni temi, na katero nočem / ne morem odgovoriti (recimo obvestilom, predstavitvam forumov, itd.).
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.org

eustace
eustace
PTB master
Female
Libra Rat
Število prispevkov : 411
Age : 27
Kraj : way far away.
Reputation : 23
Točke zvestobe : 106

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptySob Jan 12, 2013 9:38 pm

    um, leassi saj obstaja gumb Start watching forum. pač to ti pošilja vedno sporočila in vse.
Nazaj na vrh Go down

Leassi
Leassi
PTB active
Female
Aries Pig
Število prispevkov : 112
Age : 29
Reputation : 11
Točke zvestobe : 33

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptySob Jan 12, 2013 11:31 pm

A ni tko da pol dobiš sam obvestila o novih odprtih temah v tem forumu?
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.org

rocher.
rocher.
PTB veteran
Female
Virgo Cat
Število prispevkov : 315
Age : 24
Kraj : wonderland
Reputation : 1
Točke zvestobe : 64

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyTor Mar 12, 2013 1:10 pm

a za podforum resources moraš imeti 60 prispevkov?
koliko pa za sledečo skupino newbiev? :Đ
Nazaj na vrh Go down

temptation
temptation
PTB legend
Female
Aries Buffalo
Število prispevkov : 3119
Age : 27
Kraj : santa monica
Reputation : 74
Točke zvestobe : 1302

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) EmptyTor Mar 12, 2013 7:43 pm

tako je, za resources potrebuješ 61 prispevkov.
v skupino newbie prideš pa že z enim samim prispevkom, sam je to prva skupina.
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

(vprašanja) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (vprašanja)   (vprašanja) Empty

Nazaj na vrh Go down
 

(vprašanja)

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: welcome desk , :: opinions ,-