KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
  • ABOUT
  • LINKS
  • CREDITS

prva in edina slovenska skupnost, ki združuje ljubitelje RPG pisanja. forum je namenjen tako ustvarjalcem RPG forumov kot tudi uporabnikom, ki lahko na forumu dobijo nove ideje in pomoč pri pisanju. poleg oglaševanja in promoviranja RPG forumov dobite pri nas tudi ogromno grafike in novih virov pri ustvarjanu foruma ali likov na njih. prav tako se lahko udeležite raznih tekmovanj in debat, na forumu si lahko dobite pomoč pri ustvarjanju lastnega foruma ali pa glasujete za svoj favorit v bitki za naj RPG forum določenega meseca. tudi če je poteklo že veliko časa od vašega zadnjega RPG prispevka, ste vabljeni da se pridružite številnim navdušencem takega pisanja, obujanju spominov in morebitnim srečanjem v živo!

all credits for the skin, codes and graphics used on picture to burn go to temptation and reckless of PTB. stealing any of it is against the forum policy and it would really be appreciated if you didn't do that, otherwise we'll have to do something about it. so just ask us before taking it, because it's the right thing to do.



cbox















temptation
administrator










reckless
administrator





spotlight
izbran je bil naj forum meseca julija. tokrat je zmagal forum all these little earthquakes, ki ga dobite na TEM LINKU. čestitke! odprto je že novo tekmovanje, z novimi forumi.

Share
 

 (pohvale)

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo

temptation
temptation
PTB legend
Female
Aries Buffalo
Število prispevkov : 3119
Age : 27
Kraj : santa monica
Reputation : 74
Točke zvestobe : 1302

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptyNed Mar 03, 2013 3:56 pm

ni treba da si tako pridobivaš prispevke, lahko se udeležiš kakšne debate (ki večinoma sicer stojijo, lahko pa jih ti začneš) ali pa klepeta. Wink to je pač narejeno za to, da se mal potrudite, preden pridete do vseh dobrot foruma Wink če pa imam kako dobro idejo kako pridobivat prispevke, pa le povej Wink

sicer pa, hvala za pohvale.^^ obema.^^
Nazaj na vrh Go down

rocher.
rocher.
PTB veteran
Female
Virgo Cat
Število prispevkov : 315
Age : 24
Kraj : wonderland
Reputation : 1
Točke zvestobe : 64

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptyNed Mar 17, 2013 7:55 pm

okay, res se je vredno potruditi, da tok sodeluješ povsod^^ mislim, meni je forum postal eden najljubših. z veseljem ga obiskujem, da članov sploh ne omenjam. smitten res sem našla velik novih ljudi, ki imajo enaka zanimanja. mislim, resno, pohvale. iloveyou
Nazaj na vrh Go down

smoky
smoky
PTB active
Capricorn Tiger
Število prispevkov : 50
Age : 25
Kraj : wonderland
Reputation : 0
Točke zvestobe : 0

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptySre Mar 20, 2013 1:59 pm

waw. forum si res zasluži same pohvale, ker je res zelo lepo urejen Smile
Nazaj na vrh Go down

petrichor
petrichor
PTB veteran
Female
Pisces Cat
Število prispevkov : 333
Age : 25
Kraj : istanbul
Reputation : 31
Točke zvestobe : 100

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptySre Jul 03, 2013 11:56 am

    ptb, my love! prenova me ni niti malo razočarala, resno, presegli ste vsa moja pričakovanja <3 it's just... gorgeous, awesome, beautiful, fantastic, great, fresh, elegant, classy, perfect - i could go on with all the good adjectives but i think these say more than enough. you did a FANTASTIC job, in s tem sploh ne pretiravam, awh! <3
Nazaj na vrh Go down

tinkerbell
tinkerbell
PTB veteran
Female
Virgo Pig
Število prispevkov : 279
Age : 28
Reputation : 29
Točke zvestobe : 177

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptySre Jul 03, 2013 12:02 pm


jooj kera super pisana prenovica in na sploh grafika zmaga. sem že hotela pisati da imam odprte samo štiri time in sem bila že v paniki da ste zvišali število prispevkov za vpogled, potem pa sem videla da moraš zgoraj poklicat, kar je res super. ena taka sveža novost. in tudi tista zgornja vrstica z spotlight oznakami in vsem je tako super. i just enjoy clicking around it :3 čestitke skratka vsem, tole je fantastično ! :3

Nazaj na vrh Go down

rubí
rubí
PTb elite
Female
Število prispevkov : 174
Reputation : 34
Točke zvestobe : 282

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptySre Jul 03, 2013 12:03 pm


    aaaah, temptation getting better and better smitten girl, i'm jealous! popolna je tale zadevica, če ne bi pisalo da je moja predloga or whatever ne bi niti opazla cuz the codes and stuff just overtook me wa wa wa! <3 skratka, use pohvale guys, če se aktivnost ne dvigne zdej ne vem kdaj se bo, right? everything's pure perfection, i swear :3

Nazaj na vrh Go down

reckless
reckless
PTB champion
Female
Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 594
Age : 26
Reputation : 4
Točke zvestobe : 258

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptySre Jul 03, 2013 12:53 pm

waaahhh temptation, mislim da sem ti že povedala da je prenovica top tako da se zdele res ne bi ponavljala smitten 
Nazaj na vrh Go down

wasted moon
wasted moon
PTb elite
Female
Aries Buffalo
Število prispevkov : 196
Age : 27
Reputation : 46
Točke zvestobe : 122

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptySre Jul 03, 2013 1:18 pm

dragi moji, zlati ste smitten

rubí, love thank you! mislim, da dobro veš koliko mi pomeni ta tvoja pohvala.
and please don't be jealous, you still have your crown^^

euphoria. hvala in mislim, da se ti moram zahvalit za vso moralno podporo (;
Nazaj na vrh Go down

rocher.
rocher.
PTB veteran
Female
Virgo Cat
Število prispevkov : 315
Age : 24
Kraj : wonderland
Reputation : 1
Točke zvestobe : 64

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptySre Jul 03, 2013 1:52 pm

wow, pridem na forum and gosh, my dream graphic *-*
prelepo je vse, vse pohvale tistim, ki so za prenovo poskrbeli! ^^
Nazaj na vrh Go down

mandie !?
mandie !?
PTB senior
Število prispevkov : 121
Reputation : 19
Točke zvestobe : 71

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptySre Jul 03, 2013 1:56 pm

oh my, i don't know where to start, everything is so gorgeous. in header je čudovit ter vse te kode in tole preklapljanje kategorij je super zadevica. to be honest, je meni osebno tale prenova najljubša od vseh do zdaj. smitten
Nazaj na vrh Go down

Gost

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptySre Jul 03, 2013 7:54 pm

oh, what a nice suprise! smitten priznam, da sem rabila kakšno minuto, da sem sploh ugotovila, kako deluje ta novi sistem. hihi, skratka, čeprav sem pristaš temnih skinov, je tale beyond the beauty in upam, da vam/nam uspe ponovno obuditi aktivnost.
Nazaj na vrh Go down

sunshine^^
sunshine^^
PTB active
Female
Število prispevkov : 80
Reputation : 0
Točke zvestobe : 9

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptyČet Jul 04, 2013 1:06 pm

waww I just love it <333
header mi je prelepi, ta sistem mi je pa nasploh ušeč se mi zdi da je vse skupaj velik bolj pregledno. upam da bo spet visoka aktivnost ker forum je prečudovit
Nazaj na vrh Go down

yolo
yolo
PTB active
Female
Število prispevkov : 51
Reputation : 1
Točke zvestobe : 1

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptyČet Jul 04, 2013 1:31 pm

Trenutno še nimam pogleda nad celotnim forumom, vendar bom najprej pohvalila grafiko smitten . Drugač men je ideja foruma super, skup se najdejo ljudje z enakimi željami po rpgjih in nastane kak super forumček. Že nekikrat sem bla registrirana, ampak sem bila žal ena izmed tistih, ki je opustila pisanje. Tud rpgjala nisem zdej dve leti. Sem pa nazaj in obožujem forum smitten
Nazaj na vrh Go down

serendipity.
serendipity.
PTB member
Število prispevkov : 33
Reputation : 0
Točke zvestobe : 1

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptySob Jul 06, 2013 11:07 am

    wow. smitten tudi jaz še nimam pregleda nad celotnim forumom, ampak kljub temu bi se rada ustavila tukaj, da najprej pohvalim grafiko, ki je res prečudovita. pa tudi nasploh sem presrečna, da je tale forum še vedno na sceni, sem bila že od tiste prve verzije gor, včasih bolj, drugič manj aktivna, ampak ja - it brings back memories in mi je ful všeč, da smo lahko tukaj gor vsi, ki imamo radi rpg. kakorkoli že, potrudila se bom biti čim bolj aktivna in vse pohvale guys, it's perfect.
Nazaj na vrh Go down

smoky
smoky
PTB active
Capricorn Tiger
Število prispevkov : 50
Age : 25
Kraj : wonderland
Reputation : 0
Točke zvestobe : 0

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptySob Jul 06, 2013 1:22 pm

i just can't.. i mean wow I love you
nova grafika je res amazing *-* in barve so tudi ful take poletne :Ddrugače pa vse pohvale za awesome prenovo :3
Nazaj na vrh Go down

temptation
temptation
PTB legend
Female
Aries Buffalo
Število prispevkov : 3119
Age : 27
Kraj : santa monica
Reputation : 74
Točke zvestobe : 1302

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptySob Jul 06, 2013 1:31 pm

vse zasluge za grafiko sicer nosi temptation, ampak bi se tudi jaz rada zahvalila za vašo podporo. ful bi rada, da ta forum dejansko enkrat zaživi tako kot je treba in ne samo za nekaj tednov (kdaj pa kdaj celo samo za nekaj dni) po prenovi. bodite prijazni in pomagajte oglaševat s super oglasnim sporočilom, ki ga je v stilu skina uredila temptation. pretty please?
smitten
Nazaj na vrh Go down

lolita.
lolita.
PTB newbie
Female
Cancer Buffalo
Število prispevkov : 2
Age : 26
Kraj : miami, florida
Reputation : 0
Točke zvestobe : 0

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptyPon Jul 08, 2013 5:34 pm

nisem še pregledala celotnega foruma, ampak moram priznati da se mi na prvi pogled zdi zares luškan, barve se ujemajo, teme so pregledne, prav tako pa vam ne manjka unikatnosti. res pohvale vsem, ki se trudite za ta forum.
Nazaj na vrh Go down

iluminati
iluminati
PTB junior
Število prispevkov : 39
Reputation : 0
Točke zvestobe : 1

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptyPon Avg 05, 2013 9:51 am

Sicer trenutno nimam še vpogleda v celotni forum, moram pohvaliti idejo.
Sama sem namreč vsaj kakšni dve leti imela premor od RPGja in moram povedat, da mi bo ta stran pri vseh novostih prišla še kako prav, sploh zato, ker se tudi sama spet podajam v vode administracije.

Hvala, ker si tukaj lahko pomagam napolnit svoj lonček znanja.
Nazaj na vrh Go down

JUDY |
JUDY |
PTB active
Female
Cancer Rat
Število prispevkov : 65
Age : 27
Reputation : 9
Točke zvestobe : 43

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptyPon Avg 05, 2013 7:14 pm

jaz pa bi rada pohavalila skin Smile je tako barven in s tem mi deluje prav živahen, ravno zdejle za poleti. sama tematika foruma pa je seveda izjemno dobra, čeprav vem da je forum na sceni že long long time :p
Nazaj na vrh Go down

rocher.
rocher.
PTB veteran
Female
Virgo Cat
Število prispevkov : 315
Age : 24
Kraj : wonderland
Reputation : 1
Točke zvestobe : 64

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptyPet Avg 09, 2013 7:54 pm

omg, forum je tudi zdaj perfekten, vse pohvale adminkama! ^^ vse mi je zelo všeč, trenutno nimam nobenih pripomb hihi Smile
zdaj si forum res zasluži aktivnost, tako da upam da bo res uspešen <3
Nazaj na vrh Go down

tams!
tams!
PTB senior
Female
Gemini Rooster
Število prispevkov : 160
Age : 30
Kraj : wonderland.
Reputation : 9
Točke zvestobe : 32

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptyPet Avg 09, 2013 8:03 pm


    it's perfect! just perfect, that all i can say, wush.smitten

Nazaj na vrh Go down

reckless
reckless
PTB champion
Female
Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 594
Age : 26
Reputation : 4
Točke zvestobe : 258

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptyPet Avg 09, 2013 8:11 pm

thank you both smitten 
Nazaj na vrh Go down

tinkerbell
tinkerbell
PTB veteran
Female
Virgo Pig
Število prispevkov : 279
Age : 28
Reputation : 29
Točke zvestobe : 177

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptyPet Avg 09, 2013 8:34 pm

    tale forum sem že tolikokrat prehvalila, da mi počasi zmanjkuje besed, ampak je, kakor vedno, spet eno odlično delo in sem res polna pohval in besed v tej smeri. skratka res vse naj,naj,naj. pa všeč mi je kako je videti tale stranski profil, ko malce zareže spodaj tvoj avatar, potem tvoje ime na njemu. looks good. me gusta. hehe. iloveyou
Nazaj na vrh Go down

reckless
reckless
PTB champion
Female
Sagittarius Buffalo
Število prispevkov : 594
Age : 26
Reputation : 4
Točke zvestobe : 258

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptyPet Avg 09, 2013 8:35 pm

waah thank you!! smitten we appreciate it
Nazaj na vrh Go down

temptation
temptation
PTB legend
Female
Aries Buffalo
Število prispevkov : 3119
Age : 27
Kraj : santa monica
Reputation : 74
Točke zvestobe : 1302

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 EmptyPet Avg 09, 2013 8:40 pm

    hvala vsem! it makes me soooo happy!
    z reckless se bova potrudili, da bo forum čim bolj aktiven smitten 
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

(pohvale) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (pohvale)   (pohvale) - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 

(pohvale)

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: welcome desk , :: opinions ,-