KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
  • ABOUT
  • LINKS
  • CREDITS

prva in edina slovenska skupnost, ki združuje ljubitelje RPG pisanja. forum je namenjen tako ustvarjalcem RPG forumov kot tudi uporabnikom, ki lahko na forumu dobijo nove ideje in pomoč pri pisanju. poleg oglaševanja in promoviranja RPG forumov dobite pri nas tudi ogromno grafike in novih virov pri ustvarjanu foruma ali likov na njih. prav tako se lahko udeležite raznih tekmovanj in debat, na forumu si lahko dobite pomoč pri ustvarjanju lastnega foruma ali pa glasujete za svoj favorit v bitki za naj RPG forum določenega meseca. tudi če je poteklo že veliko časa od vašega zadnjega RPG prispevka, ste vabljeni da se pridružite številnim navdušencem takega pisanja, obujanju spominov in morebitnim srečanjem v živo!

all credits for the skin, codes and graphics used on picture to burn go to temptation and reckless of PTB. stealing any of it is against the forum policy and it would really be appreciated if you didn't do that, otherwise we'll have to do something about it. so just ask us before taking it, because it's the right thing to do.



cbox















temptation
administrator










reckless
administrator





spotlight
izbran je bil naj forum meseca julija. tokrat je zmagal forum all these little earthquakes, ki ga dobite na TEM LINKU. čestitke! odprto je že novo tekmovanje, z novimi forumi.

Share
 

 new cat is here

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

she-wolf
she-wolf
PTB newbie
Število prispevkov : 4
Reputation : 0
Točke zvestobe : 4

new cat is here Empty
ObjavljaNaslov sporočila: new cat is here   new cat is here EmptySob Okt 12, 2013 6:04 pm

tukaj vam bo dala opise, ki sem ga napisala za en drugi forum :3 so here u go 
new cat is here Tumblr_ln2iymzKCV1qfj82mo1_500
So hello :17: !
No, pa začnimo... Moje ime je Nina, prihajam iz Maribora in oktobra jih bom dopolnila 16.
Sem nasmejana, optimistična,včasih sakrastična, bitchy in verjetno precej komična ( imam svoje momente ).
Obožujem predvsem pisanje knjig ali raznih manjših člankov o modi, zabavi in verjetno o
nas samih najstnikih. Obožujem pa še knjige, modo in predvsem serije. Nadnaravne serije
so mi precej blizu kot so The Vampire Diaries in Teen Wolf, potem pa si sledijo še ostale
Pretty Little Liars, One tree hill ( dvomim, da to kdo gleda ), Razočarane gospodinje, How i met your mother in
še medicinske drame.
Poleg naštetega pa obožujem še kuhanje in seveda glasbo katera me spremlja skoraj
na vsakem koraku. Torej tudi med poukom in pa seveda citati. Te imam najraje.
Tako, da verjetno boste vsak dan pri meni našli kakšen citat. Blizu mi je tudi risanje
čeprav nisem kaj ekstra talentirana ali kaj takega.
Za glasbo nimam specifičnega okusa poslušam večinoma vse zvrsti, v ospredju pa
je pop. Blizu mi je skupina one republic :4:
Ko sem prej omenila modo sama navdih črpam iz dveh mojih najljubših likov in igralke torej
iz Lydie Martin (teen wolf), Hanna Marin (pretty little liars) in od Nine
Dobrev.
Verjetno me boste tudi zelo pogsto našli pri prebiranju modnih revij ali portalov
 in pri kombiniranju novih idej za šolo. Trenutno še nimam idej kaj bi počela v prihodnosti
 me pa vleče v novinarstvo in kirurgijo. Mogoče si bom celo po srednji šoli privoščila
eno leto potovanja.. no bomo videli.
Torej, če imate kakšno vprašanje pa vprašajte Smile

Moji vzorniki (Females) : Holland Roden, Nina Dobrev, Ashley Benson, Shay
Mitchell, Ellen Pompeo, Hilarie Burton, Sophia Bush, Bethany Joy lenz, Lucy Hale,
 Marilyn Monroe, Marlen Streep, Julia Roberts, Zoey Deutch, Sanra Oh, Katherine
Heigl, Chyler Leigh, Eva Longoria


Moji vzorniki (Males) : Ian Somerhalder, Paul Weasley, James Lafferty,
Colton Haynes, Tyler Posey, Daniel Sharman, Patrick Dempsey, Eric Dane,
Antony Hopkins, Leonardo DiCaprio, George Clooney, Dylan O'Brien
Nazaj na vrh Go down

millenia
millenia
PTB newbie
Število prispevkov : 14
Kraj : up above the blue sky
Reputation : 0
Točke zvestobe : 2

new cat is here Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: new cat is here   new cat is here EmptySob Okt 12, 2013 6:07 pm


    hello nina, welcome to ptb <33. i love hanna and i think haleb is the cutest couple in the universe smitten  sej ne, da to kaj pove o meni. anyway, tukaj oziroma okoli po forumih me ljudje poznajo pod vzdevkom millenia, if you need any help feel free to poke me on pm :3 drugače pa, have fun around here!
Nazaj na vrh Go down

she-wolf
she-wolf
PTB newbie
Število prispevkov : 4
Reputation : 0
Točke zvestobe : 4

new cat is here Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: new cat is here   new cat is here EmptySob Okt 12, 2013 6:19 pm

well hay millenia <3 omg haleb team here ! *_* ampak verjetno se bosta zdaj razšla :(def. dobiš kakšen pm, ker vseeno nisem nwm kaki profi v rpg-ju :3 drugače pa hvala za dobrodošlico :3
Nazaj na vrh Go down

millenia
millenia
PTB newbie
Število prispevkov : 14
Kraj : up above the blue sky
Reputation : 0
Točke zvestobe : 2

new cat is here Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: new cat is here   new cat is here EmptySob Okt 12, 2013 6:25 pm


    that would break my heart like seriously it would ): . čeprav pomojem pa da ne bosta, ker je baje hanna gostja v tretji epizodi od ravenswooda, tak da bomo vidli. don't lose hope just yet!! no problem! :3
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content

new cat is here Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: new cat is here   new cat is here Empty

Nazaj na vrh Go down
 

new cat is here

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: introduce yourself,-