KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
  • ABOUT
  • LINKS
  • CREDITS

prva in edina slovenska skupnost, ki združuje ljubitelje RPG pisanja. forum je namenjen tako ustvarjalcem RPG forumov kot tudi uporabnikom, ki lahko na forumu dobijo nove ideje in pomoč pri pisanju. poleg oglaševanja in promoviranja RPG forumov dobite pri nas tudi ogromno grafike in novih virov pri ustvarjanu foruma ali likov na njih. prav tako se lahko udeležite raznih tekmovanj in debat, na forumu si lahko dobite pomoč pri ustvarjanju lastnega foruma ali pa glasujete za svoj favorit v bitki za naj RPG forum določenega meseca. tudi če je poteklo že veliko časa od vašega zadnjega RPG prispevka, ste vabljeni da se pridružite številnim navdušencem takega pisanja, obujanju spominov in morebitnim srečanjem v živo!

all credits for the skin, codes and graphics used on picture to burn go to temptation and reckless of PTB. stealing any of it is against the forum policy and it would really be appreciated if you didn't do that, otherwise we'll have to do something about it. so just ask us before taking it, because it's the right thing to do.



cbox















temptation
administrator










reckless
administrator





spotlight
izbran je bil naj forum meseca julija. tokrat je zmagal forum all these little earthquakes, ki ga dobite na TEM LINKU. čestitke! odprto je že novo tekmovanje, z novimi forumi.

Share
 

 ariane.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

ariane.
ariane.
PTB active
Aries Cat
Število prispevkov : 71
Age : 25
Kraj : wonderland
Reputation : 3
Točke zvestobe : 29

ariane. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ariane.   ariane. EmptyNed Avg 25, 2013 11:00 pm


ariane..
hellou lovelies :3 moje ime je ariana in stara sem 15 let (ubistvu štirinajst, ampak idc!!). prihajam iz okolice škofje loke, v vasici za katero še nikoli niste slišali. however, ugotovila sem, da celo poletje nisem delala nič koristnega zase. imam dioptrijo, okoli 5 minusa in še cilinder na enmu uču. tko, da brez očal vidim z enim učom rahlo drugačno barvo kot z drugim o: drugače pa nosim leče. to leto grem v deveti razred in komaj čakam, da grem naprej ker so ljudje tuki dost annoyin. sem drgač fuul shy u RL, ampak na formih se mi zdi kot, da vas use že ful doug puznam in je res top!! 

  • random:
    sem oven po znamenju in iz neznanega razloga zbiram svinčnike in jih imam že več kot šestdeset. verjamem u duhove
  • languages:
    govorim tekoče slovensko in angleško c: znam pa tudi kar nekaj nemščine, čeprav mi skladanje in spoli ter množina itd. ne gre, ker sem bila prelena da bi se v to poglabljala.
  • series:
    obviously, sem obsedena s supernatural oz. nadnaravno. res misha, jensen in jares are my life <33 s to serijo sem tok obsedena, da mam pr seb vedno krščeno vodo (mami mi jo je enkrat prnesla, nisem kradla iz cerkve hehehe) in ja..hahhaha. moja največja želja je, da bi jih kdaj spoznala ali pa da bise zbudila v seriji. omg ali pa da bi lahko igrala v seriji!!! 
  • youtube:
    pewdiepie je moj najnajnaj youtuber, nato pa sta na drugem mestu smosh. obožujem tudi shane dawsona, ter ll Superwoman ll in seveda zoello ter chrissy costanzo in podobno. ampak pewdiepie is on the top. I'm a bro, kay? oh in seweda minx, cry, ken and markiplier and so on..
  • music:
    one direction are the best. paramore, system of a down, sleeping with sirens, black veil brides, 30 seconds to mars, justin bieber, imagine dragons, miley cyrus, demi lovato, the beatles, queen, little mix, janoskians, linkin park, snow patrol, green day, nirvana, p!nk, emily osment, mitchel musso, rita ora, macklemore,..

rada se ukvarjam s codingom. ne bom rekla, da sem dobra heheheh, ker sem daleč od tega. ampak se trudim in delam na tem. grejo mi osnovne kratke kode, ki jih lahko uporabljaš na wattpadu. in so tiste pocortkane *-* tudi artam rada in seveda tudi rpgjam. sem zelo površna in pozabljiva oseba (to je značilno za genije buahahhaah) in zato se tudi velikrat zatipkam in potem se mi ne da popravit. #teamlazy Torej ne maram zime, ker ne maram mraza in ne znam smučat ali drsat. ker sem eden iz med največjih štorov na svetu, kay? mislm večja je verjetnost, da bom zadela na lotu, kot pa da bi prehodila tri kilometre brez da bi se spottaknla ub svoje lastne noge. however, rada pojem. nisem dobra, vam kar puwem. nimam neki velik samozavesti, sem zelo samokritična. ne maram lagati in ubistvu pri mnenjih vedno puwem vse po resnici, ne ovinkarim ker se mi ne da. tako, da znam biti precej sassy. nisem popularna ali kei, nisem bogata ali kei. sem to kar sem :3 in ja. this was me. ariana :*
Nazaj na vrh Go down
 

ariane.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: introduce yourself,-